VLOGMAS 2017

Uwielbiam okres przedświąteczny. Zresztą, jak mogłabym go nie lubić, skoro każdy dzień rozpoczynam wtedy czekoladką z kalendarza adwentowego? Zawsze lubiłam poszukiwać prezentów dla najbliższych i śledzić świąteczne inspiracje na blogach i Pintereście. Świątecznych przebojów mogłabym słuchać przez cały rok i najchętniej wcale nie rozbierałabym choinki. Od niedawna grudzień kojarzy mi się z jeszcze jedną kwestią, której co roku wyczekuję – codziennych świątecznych vlogów na kanałach moich ulubionych vlogerek i vlogerów. W tym roku po raz pierwszy to my podjęliśmy to wyzwanie na poważnie i zapraszamy na VLOGMAS 2017 z mniejsze od trzech!

VLOGMAS 2017: świąteczne wyzwanie

Jestem bardzo podekscytowana, ale też pełna obaw, czy do końca uda nam się podołać wyzwaniu. Póki co filmy nagrywamy każdego dnia! Sporym utrudnieniem były wyjazdy, podczas których mieliśmy utrudniony dostęp do szybkiego internetu. Z drugiej strony przez to filmy są ciekawsze, bo więcej się dzieje! Drugą kwestią jest to, że oboje pracujemy, więc niektóre dni nie są jakieś szczególnie porywające. Ale dzięki temu możesz przekonać się, jak wygląda nasza codzienność w pełni. Na grudzień mamy mnóstwo fajnych planów, więc jest co oglądać!

VLOGMAS 2017: czego się spodziewać?

Będzie jeszcze sporo świątecznych zabaw, pomysłów na spędzanie zimy we dwoje, przygotowywanie świątecznych smakołyków, ozdób i prezentów DIY, inspiracji do dekorowania wnętrz, spacerów po jarmarkach świątecznych (we Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie i może Łodzi!) i świąt z najbliższymi w rodzinnym mieście. Poza tym sporo bieżących, codziennych spraw i, jak zawsze, masa naszego głupkowatego poczucia humoru. Jeśli chcesz być na bieżąco, subskrybuj nasz kanał i dołącz do wydarzenia VLOGMAS 2017 z mniejsze od trzech!

Przewodnik po VLOGMAS 2017

Jak nadążyć za codziennymi vlogami na kilku ulubionych kanałach? Mam na to kilka fajnych patentów! Zwykle nie oglądam nic na Youtube w normalnym tempie. By zaoszczędzić czas, korzystam z opcji przyspieszenia (wybieram tempo, przy którym jestem w stanie zrozumieć wypowiadane słowa). Druga opcja to oznaczanie filmów jako “do obejrzenia później”. Rok temu nadrabiałam zaległości między świętami a Sylwestrem, gdy miałam trochę więcej luzu. Ostatnim trickiem jest to, co stosuję zawsze przy oglądaniu filmów na Youtube. Rzadko kiedy siedzę bezczynnie i wpatruję się w ekran, bo nie mam na to czasu. Zwykle oglądanie vlogów skutkuje u mnie porządkiem w papierach, gotowym posiłkiem lub zrobionym makijażem, a gdy nie miałam jeszcze zmywarki (co to były za mroczne czasy!), zmytymi naczyniami. Taka wielozadaniowość mi służy, gdy łączę przyjemne z pożytecznym.

VLOGMAS 2017 z mniejsze od trzech

Zdajemy sobie sprawę, że vlogmasy pojawiają się teraz na tak wielu kanałach, że trudno być z nimi na bieżąco, dlatego będzie nam szczególnie miło, jeśli zdecydujesz się towarzyszyć w przygotowaniach do świąt właśnie nam! Jeśli masz ochotę na zakręcone odliczanie do świąt, subskrybuj kanał mniejsze od trzech i dołącz do wydarzenia VLOGMAS 2017 z mniejsze od trzech!

Lubisz oglądać vlomasy? Jakie kanały śledzisz?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

2 thoughts on “VLOGMAS 2017 z mniejsze od trzech”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *