Zimowy krem do rąk Ziaja czekolada z pomarańczą

Zima to niełatwy czas dla osób lubiących słońce i wakacyjną aurę. Dlatego o tej porze roku biorę przykład z mieszkańców Skandynawii i w myśl hygge, umilam sobie każdy ponury wieczór. Mam gorącą czekoladę, puchate skarpety, przytulny koc… Jednym z moich umilaczy hygge jest też świąteczny zapach, pochodzący z opakowania kremu do rąk Ziaja czekolada z pomarańczą.

Świąteczne aromaty: czekolada z pomarańczą

Nie ukrywam, że kupiłam go przez obiecujący podpis czekolada z pomarańczą. Liczyłam na mocno czekoladowy aromat, ale być może jestem już zbyt przewrażliwiona na tym punkcie, bo dla mnie zapach czekolady jest ledwo wyczuwalny. Zdecydowanie mocniej czuć pomarańczę. Wyczuwam też cynamon i inne korzenne nuty. Ten krem po prostu pachnie świętami. Niska intensywność aromatu czekoladowego nie przeszkadza mi więc w miłości do tego kremu. Wystarczy, że wsmaruję go trochę w dłonie i już wprawiam się w świąteczny nastrój. A ze względu na rewelacyjne opakowanie z pompką, używam go często po myciu rąk. Idealnie pasuje do łazienki. W mojej stoi tuż obok mydła. Zapach jest dość intensywny, ale nie przeszkadzający i nie utrzymuje się jakoś szczególnie długo. Czasami zdarza mi się wyczuć go jeszcze jakiś czas po wyjściu z domu, prawdopodobnie przez to, że zimą zawsze noszę rękawiczki i to one częściowo zatrzymują aromat.

Właściwości zimowego kremu do rąk Ziaja

Mam dość wymagającą skórę dłoni i, szczególnie zimą, potrzebuję dobrej pielęgnacji. Zimowy krem do rąk Ziaja czekolada z pomarańczą trakuję raczej jako umilacz i dodatek do pielęgnacji, ale muszę przyznać, że nieźle radzi sobie w warunkach domowych. I właśnie do tego jest idealnie przystosowany. Już samo opakowanie nie za bardzo nadaje się do torebki, ze względu na pompkę. Z tej samej, zimowej serii, Ziaja ma jeszcze peeling oraz mydło i te produkty również kojarzą się z typowo domową pielęgnacją. Właśnie dlatego traktuję ten krem jako mój domowy element hygge.

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

7 thoughts on “Zimowy krem do rąk Ziaja czekolada z pomarańczą”

 1. Wpadłam na Twojego bloga przez przypadek, szukając czegoś o organizowaniu czasu. Właśnie przeglądam sobie notki i muszę stwierdzić, że:
  po pierwsze: stworzyłaś fajnego bloga, o praktycznych i interesujących rzeczach, nie oklepanych!
  po drugie: masz fajny styl pisania/wypowiedzi
  po trzecie: obchodzisz urodziny dzień przede mną! 😛
  po czwarte: będę wpadać częściej 🙂

  Pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *