czekoladowa pizza Guseppe

Jej występ na najbardziej czekoladowym blogu lifestylowym na świecie był tylko kwestią czasu. Jestem ogromną fanką pizzy, a jeszcze większą czekolady. Połączenie tych dwóch wspaniałości musiało być strzałem w dziesiątkę. O tym kulinarnym cudzie dowiedziałam się od was! Dzień przed wprowadzeniem jej do oferty Lidla dostałam kilkanaście screenów gazetki i wiadomości z tą dobrą nowiną. Dziękuję! Na miłośników czekolady zawsze można liczyć!

czekoladowa pizza Guseppe

Czekoladowa pizza Guseppe z Lidla

Zwykle wszelkie słodkości w naszym domu znikają natychmiast. Czekoladowa pizza to posiłek tak wyjątkowy, że musiałam zrobić dla niej jakiś wyjątek i poczekać na jakąś szczególną okazję. Na szczęście zbliżała się doskonała okazja, aby wyrazić swoją miłość do jedzenia – święto miłości, czyli walentynki. Tego dnia zasiedliśmy do uroczystej, słodkiej kolacji, której daniem głównym była czekoladowa pizza Guseppe.

Następnego dnia czym prędzej popędziłam do Lidla, gotowa stanąć do walki między koszami pełnymi artykułów promocyjnych a zamrażarkami pełnymi czekoladowej pizzy. Mimo to odetchnęłam z ulgą, gdy zobaczyłam, że w sklepie, mimo niewysokiej ceny (7,99 zł) jest jeszcze spory zapas. Najwyraźniej inni miłośnicy czekolady byli jeszcze w pracy.

czekoladowa pizza Guseppe

Jak smakuje pizza na słodko?

Wyobraź sobie, że jesz puszyste, mocno czekoladowe ciasto z jeszcze bardziej czekoladową polewą. A teraz pomyśl, że każdy, rozpływający się w ustach, kawałek jest podawany na ciepło, przez co czekoladowy sos ma idealną konsystencję. Mogłabym tak jeszcze długo opowiadać, ale co tu dużo mówić… Byłam zachwycona. Jeśli chodzi o skład, tutaj aż takich zachwytów nie będzie, ale nie jest też jakoś tragicznie. Poza tym są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie najważniejsze jest szczęście, a każdy kęs czekoladowej pizzy to taki mały kawałek szczęścia. Uznajmy więc, że ten produkt składa się z kawałków szczęścia.

Czekoladowa pizza to doskonały pomysł na obiad dla każdego czekoladomaniaka. Choć poprawniej politycznie będzie uznać, że to świetny deser. Znasz już tę nowość?

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

One thought on “Czekoladowa pizza Guseppe z Lidla”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *