blog conference poznań

Uwielbiam spotykać kreatywnych ludzi. Lubię czerpać od nich inspirację i pozytywną energię. Jednym z moich ulubionych “gatunków” takich kreatywnych dusz są twórcy internetowi, dlatego zawsze szalenie cieszę się na możliwość wyjazdu na konferencje dla blogerów i vlogerów. Przedostatni kwietniowy weekend spędziłam na Blog Conference Poznań!

blog conference poznań

blog conference poznań

blog conference poznań

blog conference poznań

Blog Conference Poznań

Blog Conference Poznań po raz pierwszy, dwa lata temu, nie znałam jeszcze wielu osób w blogosferze. Sporo twarzy kojarzyłam z blogów, które czytałam, ale wówczas zawieranie znajomości nie było moją mocną stroną i przez większość czasu bardzo się krępowałam. Choć już wtedy organizacja konferencji była świetna, tak naprawdę doceniam ją dopiero teraz, gdy mam już swoją grupę znajomych, których spotykam na wszystkich zjazdach blogerów. To właśnie ludzie są najważniejsi w tego typu wydarzeniach. Cieszę się szczególnie z tego, że odkąd działamy wspólnie z Rafałem na kanale Mniejsze od trzech i odkąd nie spędza on większości czasu na statkach, możemy bywać tam razem! Dzięki temu powstała nasza videorelacja z Blog Conference Poznań. W dwóch częściach, bo vlogi nagrywamy każdego dnia!

Videorelacja z Blog Conference Poznań

Airbnb w Poznaniu

Przy okazji wyjazdu po raz pierwszy skorzystaliśmy z tej opcji noclegu. W związku z tym, dzięki wykorzystaniu kodu rabatowego od Ani zapłaciliśmy aż o 100 zł mniej! Teraz my także mamy swoją zniżkę, którą możemy się dzielić z nowymi użytkownikami Airbnb. Z naszym kodem pierwsza rezerwacja za określoną kwotę będzie tańsza o stówkę! W promocyjnej cenie znaleźliśmy przepiękny apartament w Poznaniu, który serdecznie polecamy, tutaj znajdziesz mieszkanie, w którym nocowaliśmy.

Kod rabatowy Airbnb

blog conference poznań

blog conference poznań

Poznań w jeden dzień

W sobotę konferencja rozpoczęła się o 10:00, a my byliśmy w Poznaniu już o 5:00. Mieliśmy więc kilka godzin, które wykorzystaliśmy na spacer po Starym Mieście. Cudownie było je zobaczyć w, zupełnie innym niż zwykle, wydaniu. Momentami mieliśmy cały Stary Rynek tylko dla siebie. Cóż, o 6:00 na ulicach nie ma jeszcze zbyt wielu turystów. W dodatku pogoda była piękna od samego rana, więc spacer był bardzo udany!

blog conference poznań

blog conference poznań

blog conference poznań

blog conference poznań

blog conference poznań

Blog Conference Poznań 2018

Cieszę się, że mogłam odwiedzić Poznań i zobaczyć tak wiele znajomych twarzy. Zachęcam do obejrzenia videorelacji, bo to ona najlepiej oddaje atmosferę, panującą na Blog Conference Poznań!

CzekoAda na gorąco:

FACEBOOK II INSTAGRAM II SNAPCHAT II TWITTER II YOUTUBE

One thought on “Blog Conference Poznań 2018”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *