Początkowo byłam trochę nieufna, ale odkąd skorzystałam z Airbnb podczas wyjazdu do Poznania, przy kolejnych podróżach zawsze najpierw sprawdzam mieszkania dostępne na tym portalu. W tym wpisie podzielę się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami i atrakcyjną zniżką! Jeśli planujesz wyjazd i nie masz jeszcze zaklepanego noclegu, koniecznie zajrzyj na Airbnb, sprawdź, czy możesz skorzystać z promocji i odebrać 100 zł zniżki na nocleg!

Jak działa Airbnb? Jak zarezerwować nocleg?

Airbnb oferuje noclegi oraz różne atrakcje w miejscowościach turystycznych. Znajdziesz tam zarówno hotele jak i mieszkania prywatne, a także mnóstwo naprawdę wyjątkowych miejsc do spania. Możesz też skorzystać z możliwości zwiedzania z lokalsami i poznawania miejscowych rozrywek. Rejestracja i rezerwacja noclegu jest bardzo prosta! Serwis krok po kroku podpowiada, co należy robić, wysyła przypominajki na maila, szybko reaguje na ewentualne problemy i pytania. Załóż konto i odbierz 100 zł zniżki na pierwszą podróż!

Moje doświadczenia z Airbnb w Poznaniu

Pierwsze wrażenia i nasze opinie o Airbnb zamieściłam w relacji z Poznań Blog Conference. Wtedy też trafiliśmy na Apartament Seven Continents Śnaideckich VII, który mieści się tuż przy Międzynarodowych Targach Poznańskich i mieliśmy okazję być jednymi z pierwszych gości tego miejsca! Korzystanie z oferty bez opinii było ryzykowne, ale trafiliśmy na prawdziwą perełkę!

Vlog z Poznania i room tour Airbnb

Pokój hotelowy pokazujemy na samym początku vloga z Poznania.

>>Jak tanio podróżować?

Moje doświadczenia z Airbnb w Barcelonie

Mieszkanie, w którym spędziliśmy nasze pierwsze dni w Barcelonie, było niesamowicie przytulne i klimatyczne! Gospodyni okazała się bardzo sympatyczną dziewczyną i choć wynajęliśmy jeden pokój, ostatecznie mieliśmy do dyspozycji całe mieszkanie, a nawet kota, który pilnował dobytku! To kolejne przemiłe doświadczenie z Airbnb, ale…

Zdarzają się także oszuści! Na szczęście można liczyć na pomoc Airbnb, o czym również przekonałam się osobiście

Jak wszędzie, można trafić na kogoś, kto próbuje popsuć atmosferę i wykorzystać sytuację… W Barcelonie trafiłam też na wynajmującego, który próbował od nas wyłudzić dodatkowe opłaty, ale Airbnb zareagowało błyskawicznie i pomogło nam rozwiązać problem. Z oczywistych względów nie polecam drugiej lokalizacji, ale koniecznie zobacz nasze pierwsze Airbnb w Hiszpanii we vlogu z wyjazdu!

Vlog z Barcelony i room tour Airbnb

Kod zniżkowy Airbnb

Nie musisz decydować się od razu na nocleg. Rejestrując się z naszego polecenia, na twoim koncie pojawią się środki do wykorzystania przy pierwszej rezerwacji, więc możesz kliknąć teraz, by mieć je na przyszłość. Później Ty także będziesz mógł polecać Airbnb dalej i otrzymywać 50 zł za każdą osobę, która zarejestruje się z twojego polecenia. Ja przed chwilą zaklepałam kolejny nocleg w Poznaniu. Jeśli będzie wart polecenia, na pewno zaktualizuję wpis!

Kliknij i odbierz 100 zł zniżki na pierwszą podróż z Airbnb!

One thought on “Moje doświadczenia z Airbnb i 100 zł zniżki na nocleg”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *