Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Cała zabawa polega na zwróceniu uwagi i zachęceniu do udziału w zbiórce na walkę z koronawirusem na siepomaga. Pod wykonaniem MNIEJSZE OD TRZECH hot16challenge2 nominowaliśmy do zabawy między innymi naszych rodziców. Moich przyszłych teściów mogliście już usłyszeć w filmie KORONACZAS hot16challenge2, a teraz posłuchajcie wykonaniu zespołu BLUES’KA, czyli moich rodziców!

BLUES’KA #hot16challenge2

hot16challenge

Rodzice wykonali cover do melodii “Hotel California” z tekstem napisanym w ramach #hot16challenge. Czy Wy również chętnie usłyszelibyście inne kawałki w wykonaniu tego duetu? <3

#hot16challenge2

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Szczegóły pod tym linkiem.

MNIEJSZE OD TRZECH #hot16challenge2

2 thoughts on “Hot 16 challenge”

  1. Wspaniałe wykonanie rodziców, cudownie się tego słucha jestem pod wrażeniem. Gorąco Was wszystkich pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *