Najcenniejszym prezentem, jaki możemy komuś podarować jest wspólny czas! Dlatego gdy tylko mam możliwość, wybieram niespodziankę, która sprawi, że wyjątkowe chwile zostaną przepięknymi wspomnieniami! Czasami są to drobne, codzienne gesty, jak zaparzenie kawy w ulubionym kubku, ale raz na jakiś czas warto zaskoczyć bliską osobę czymś, co zapamięta na długo! W tym wpisie zebrałam 10 pomysłów na prezent dla pary. Każdy z nich jest formą spędzenia wspólnie czasu! Razem z narzeczonym lubimy próbować nowych rzeczy, więc mamy za sobą sporo takich wspólnych przeżyć, które serdecznie polecamy!

Pomysły na prezent dla pary

wpis powstał we współpracy z portalem Prezent Marzeń

Rejs łodzią motorową

Pomysł do zrealizowania najwcześniej w majówkę, ale planowanie takiego rejsu sprawi, że oboje będziecie odliczać z niecierpliwością! Nasz rejs odbył się po Zatoce Gdańskiej, tuż przed naszą wyprowadzką z Trójmiasta, więc wiążą się z nim ważne dla nas wspomnienia! Sprawdź tutaj pełną ofertę rejsów w twojej okolicy lub wymarzonym miejscu!

Czekoladowy masaż

Pełen relaks w słodkim wydaniu! Tutaj wybierzesz najlepszą lokalizację! Zobacz też naszą relację z czekoladowego masażu!

Strzelanie na strzelnicy

Niektóre strzelnice oferują specjalne zaproszenia dla par! Na pewno chętnie wybiorę się kiedyś z Rafałem! Tutaj zobaczysz jego relację z wizyty na strzelnicy, a tutaj znajdziesz najlepsze miejsce do strzelania w twojej okolicy.

Skok na bungee

Nie mam pojęcia, czy kiedykolwiek się na to zdecydujemy, choć pokusa jest spora! Takie przeżycie we dwoje na pewno zbliża do siebie ludzi! PrezentMarzeń oferuje skoki w czterech lokalizacjach.

Romantyczny weekend

Wycieczka w ciekawe miejsce lub pobyt w hotelu pozwoli oderwać się od codziennych spraw i wypocząć w nowym otoczeniu! Tutaj znajdziesz ciekawe oferty, niech zainspirują cię nasze vlogi z podróży!

Park trampolin

Czysta frajda! Kiedyś szaleliśmy w figlorajach, a dziś z przyjemnością odwiedzamy parki trampolin! Tutaj znajdziesz oferty z twojej okolicy.

Jazda quadem

Nasz voucher już czeka, relacja na pewno pojawi się na kanale vlogowym! Oboje jeździmy na motocyklu i chętnie przesiądziemy się na quady! Jeśli to coś też dla was, sprawdź tę ofertę!

Lekcja nurkowania

Uwielbiamy sporty wodne! Jesteśmy ratownikami, prowadzimy zajęcia Zabawa na basenie i lubimy odkrywać podwodny świat! Jeśli macie podobnie, może was zainteresować ta oferta!

Lot motoparalotnią

Taki prezent sprawiliśmy kiedyś moim rodzicom! Widoków z tej perspektywy nie da się zapomnieć! Sprawdź tutaj dostępne oferty lotów w twojej okolicy!

Lekcja jazdy na nartach

Tegoroczne walentynki w wielu miejscach będą śnieżnobiałe, więc aura sprzyja nauce jazdy na nartach! Co powiesz na wypad na stok we dwoje? Zobacz, jak wyglądał nasz pierwszy raz na nartach i sprawdź tutaj, gdzie możesz umówić się na zajęcia!

Uwielbiamy próbować nowych rzeczy i gromadzić wspólne doświadczenia! We dwoje odkrywamy ofertę Prezentu Marzeń i ostrzegamy, że jest to uzależniające! Powyżej wymieniłam dziesięć propozycji, ale pomysłów na realizację wybranego marzenia we dwoje jest znacznie więcej! Koniecznie przejrzyjcie pełną ofertę i wybierzcie coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *