W ramach akcji Chcę to przeżyć testujemy ofertę Katalogu Marzeń. Przy tej okazji odwiedziliśmy park linowy Arturówek Łódź i pokonaliśmy trasę wysoką i tyrolską! Spróbowaliśmy swoich sił na sporej wysokości i choć drżały nam wszystkie kończyny i mieliśmy chwile zwątpienia, przeżyliśmy niesamowitą przygodę i jesteśmy z siebie turbodumni! Daliśmy radę, a rewelacyjne wspomnienia zostaną z nami na długo! Z racji tego, że to był nasz pierwszy raz w parku linowym, podzielimy się swoimi doświadczeniami dla innych początkujących w tym temacie. Jak się przygotować? Co ze sobą zabrać, a co lepiej zostawić w domu/samochodzie? W co się ubrać? Mamy nadzieję, że nasze wskazówki będą dla Was przydatne!

Vlog z parku linowego

Podczas wizyty w łódzkim parku linowym wykorzystaliśmy voucher Park linowy dla dwojga – przygoda na wysokości.  Zdecydowanie największe wrażenie zrobiła na nas tyrolka nad wodą, choć nie brakowało też innych ciekawych przeszkód! Zobaczcie, jak wygląda trasa wysoka i tyrolska oraz jakie wyzwania czekały nas na Arturówku!

Kod rabatowy 15 % Katalog Marzeń

PRZYJACIELECHTP2021

Jeśli również chcecie sprawdzić się na trasie parku linowego, skorzystajcie ze zniżki i zarezerwujcie voucher w promocyjnej cenie! Rabat obowiązuje również na wiele innych atrakcji z oferty Katalogu Marzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *